MENU
Головна » 2018 » Жовтень » 27 » День здоров'я і спорту.
17:25
День здоров'я і спорту.

19 жовтня 2018 р. в школі пройшов день спорту і здорового сособу життя. Відкриття заходів відбулось на урочистій лінійці, де був дан старт спортивним заходам цього дня. Працювала виставка робіт учнів з природничого матеріалу, виступ спортивних агітбригад, турнір з тенісу. Але найбільшу увагу глядачів і учасників привернув велозаізд на відстань 3 км, на приз депутата облради Андрієвськоі Міли Михайлівни.

Підчас перегонів зразу визначився переможець , який тримав лідерство до самого фінішу це учень 11 класу Павленко Тарас саме він з значним відривом від інших фінішував  першим , невідставав і не пас задніх  і учень 9 класу Нужа Дмитро який прийшов другим. А найбільшою несподіванкою змагань стала перемога за третє місце  учениці 7 класу Горбань Лілі.

Призом за перше місце став спортивний велосипед який переможцю вручила Міла Михайлівна. Вона зазначила що здоров'я націі це здоров'я кожного громадянина , тож не варто перетворювати  своє тіло на сховище хвороб і шкідливих звичок. А здоровий спосіб життя це і гарне самопочуття, і добрий настрій, і довгі роки життя. Всі переможці і учасники отримали призи і цінні подарунки.

Переглядів: 63 | Додав: bilorichzosh | Рейтинг: 0.0/0